Wirtualne spacery

Spacer wirtualny w technologii Google Business View można nazwać multimedialną prezentacją, która powstaje dzięki połączeniu pojedynczych panoram sferycznych 360 stopni. Natomiast panoramy sferyczne tworzą się poprzez wykonanie serii zdjęć wokół konkretnego punktu oraz nałożenie ich na sferę.
Spacery wirtualne Google Business View są doskonale znane z widoku ulic w mapach Google tzw. Google Street View i są wykonane w tej samej technologii.
Dzięki temu rozwiązaniu Twój lokal zostanie wyróżniony w wyszukiwarce, oraz Mapach Google zapewniając Ci więcej klientów.
Spacer może w bardzo estetyczny sposób zostać zamieszczony na firmowej stronie internetowej, a także dowolnych profilach społecznościowych.
Wirtualny spacer stał się nową perspektywą marketingu. Ich zastosowanie stanowi ogromny potencjał w marketingu, który w interesujący sposób można wykorzystać do promocji hoteli, restauracji, nieruchomości. Dzięki spacerom wirtualnym możesz wypromować swój biznes. Oryginalny spacer po Twojej firmie będzie tak naprawdę wstępnym zaproszeniem dla Klienta, do tego aby odwiedzić Waszą firmę osobiście i poznać Waszą ofertę.
Najczęściej korzystającym klientem z spacerów wirtualnych są biura nieruchomości, które sprzedają mieszkania, domy i innego rodzaju nieruchomości.
Dzięki spacerom wirtualnym Kupujący nie wychodząc z domu będzie mógł przechadzać się po pokojach, zapoznać się z rozmieszczeniem pomieszczeń, poczuje się jak u siebie, przez co będzie mu łatwiej podjąć decyzję kupna wymarzonej nieruchomości.

Przykładowa realizacja

Jesteśmy rekomendowanym fotografem Google
Kontakt

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

Os. Rusa 11/72, 61-245 Poznań
+48 511 907 600